سوالات متداول

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

از بین این همه فروشگاه چرا باید از اُدون چوب خرید کنم؟

با توجه به اینکه اُدون چوب به صورت تخصصی فقط کتابخانه تولید می نماید و تمامی اصول و قواعد ریز و درشت جهت تولید یک کتابخانه استاندارد و اصولی را رعایت می نماید و شیوه متفاوتی جهت افزایش استحکام و زیبایی محصول در تولیدات خود به کار می برد.

در تولید محصولات از چه متریالی استفاده می شود؟

جنس و متریال تمامی محصولات اُدون چوب از MDF می باشد و به هیچ عنوان از نئوپان یا ملامینه استفاده نشده است.

محصول سالم به دستم میرسه؟ اگر نرسید چی؟

تمامی سفارشات بعد از مونتاژ و آماده سازی به وسیله نایلون حبابدار و تسمه های چوبی و تسمه های پلاستیکی کاملا به صورت ایمن و ضدضربه بسته بندی شده و ارسال میگردد و شرکت های باربری که توسط شان محصول ارسال می شود دارای بیمه می باشند.

ولی با وجود این همه شرایط اگر محصولی آسیب دیده باشد به صورت رایگان عودت گردیده و محصول نو و سالم ارسال میگردد.

آیا بعد از دریافت محصول باید مونتاژ کنیم؟

با توجه به اینکه جهت افزایش استحکام محصولات از چسب چوب استفاده می شود و برای مونتاژ نیاز به تخصص می باشد به همین خاطر تمامی محصولات به صورت مونتاژ شده ارسال می گردد و نیازی به نصب و مونتاژ ندارند.

تحویل سفارشات چند روز زمان می برد؟

با توجه به اینکه تمامی سفارشات جهت افزایش کیفیت به صورت سفارشی تولید می شوند و با توجه به ظرفیت سفارشات ، حدودا 5 الی 20 روز کاری زمان میبرد که به دست مشتری برسد. 

سفارشات از چه طریقی ارسال می شوند؟

سفارسات از طریق باربری و تیپاکس ارسال میگردد که مشتری می تواند حین ثبت سفارش یکی از این دو روش را به صورت دلخواه انتخاب نماید.

آیا پرداخت آنلاین از سایت اُدون چوب امن است؟

وب سایت اُدون چوب یک فروشگاه اینترنتی معتبر است که دارای گواهینامه SSL به منظور ارتباط ایمن میان سرویس‌گیرنده و فروشگاه می باشد. علاوه بر این فروشگاه اینترنتی اُدون چوب دارای نماد های معتبر کشوری مانند نماد عتماد الکترونیک کسب و کار های اینترنتی می باشد که تمام این موارد دلیلی بر امنیت پرداخت اینترنتی در فروشگاه اینترنتی اُدون چوب می باشد.